Praca

Firma Projekty Komercyjne Sp. z o.o. to zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych projektantów świadczących najwyższej jakości usługi projektowe dostosowane do potrzeb Inwestora.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Asystent Projektanta Architektury

Miejsce pracy: Radom

Obowiązki:
- wsparcie realizacji projektów,
- współpraca z projektantem architektury przy opracowywaniu dokumentacji architektonicznej obiektów budowlanych,
- samodzielne opracowywanie projektów,
- koordynacja międzybranżowa projektów architektury.

Wymagania:
- ukończone studia wyższe na kierunku Architektura,
- mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania architektury,
- umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
- znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
- mile widziana znajomość programów: Autodesk Revit oraz programów do wizualizacji, np. Lumion,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- rodzaj umowy: umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- ciekawa praca przy zróżnicowanych zagadnieniach technicznych,
- praca w młodym i dynamicznym Zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@projektykomercyjne.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Projekty Komercyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Kanałowa 10/12 lok. 103, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".