O nas

Projekty Komercyjne sp. z o.o., jest zespołem wykwalifikowanych projektantów, którzy świadczą najwyższej jakości usługi projektowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Inwestorów.

Naszą główną cechą jest profesjonalizm, kompleksowość usług oraz satysfakcja klienta. Pomagamy Inwestorowi przejść przez cały proces budowlany poczynając od koncepcji budynku, przez pozwolenie na budowę, a kończąc na oddaniu obiektu do użytkowania. Chętnie doradzamy przy wyborze rozwiązań funkcjonalnych, przestrzennych oraz materiałowych.

Nasza pracownia zajmuje się tworzeniem projektów budowlanych już od wielu lat, a dzięki wysokim kwalifikacjom i zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Tworzymy indywidualne wielobranżowe projekty obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych, projekty wnętrz, a także oferujemy sprzedaż gotowych projektów oraz ich adaptację.

mgr inż. arch. Błażej Marchewka
Architekt z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki, założyciel i członek zarządu spółki projektowej Projekty Komercyjne sp. z o.o.

mgr inż. arch. Magdalena Słowikowska-Pajka
Architekt i kierownik pracowni. Absolwent Politechniki Białostockiej Wydziału Architektury i Urbanistyki, założyciel i Prezes zarządu spółki projektowej Projekty Komercyjne sp. z o.o.

mgr inż. Tomasz Baliński
Inżynier budownictwa z wieloletnim doświadczeniem na budowach. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej Wydziału Budownictwa, założyciel i główny pomysłodawca spółki projektowej Projekty Komercyjne sp. z o.o.

mgr inż. arch. Łukasz Pajka
Architekt i architekt wnętrz. Absolwent Politechniki Białostockiej Wydziału Architektury i Urbanistyki.

mgr inż. Piotr Wąsik
Projektant konstrukcji. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej Wydziału Budownictwa.

mgr inż. Ewa Rzymczyk
Projektant konstrukcji. Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Budownictwa.

mgr inż. arch. Anita Broda
Architekt. Absolwent Politechniki Lubelskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki.