O nas

Projekty Komercyjne sp. z o.o., jest zespołem wykwalifikowanych projektantów, którzy świadczą najwyższej jakości usługi projektowe, dostosowane do potrzeb i oczekiwań Inwestorów.

Naszą główną cechą jest profesjonalizm, kompleksowość usług oraz satysfakcja klienta. Pomagamy Inwestorowi przejść przez cały proces budowlany poczynając od koncepcji budynku, przez pozwolenie na budowę, a kończąc na oddaniu obiektu do użytkowania. Chętnie doradzamy przy wyborze rozwiązań funkcjonalnych, przestrzennych oraz materiałowych.

Nasza pracownia zajmuje się tworzeniem projektów budowlanych już od wielu lat, a dzięki wysokim kwalifikacjom i zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Tworzymy indywidualne wielobranżowe projekty obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych i przemysłowych, projekty wnętrz, a także oferujemy sprzedaż gotowych projektów oraz ich adaptację.

mgr inż. arch. Błażej Marchewka
Architekt z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki, założyciel i Prezes zarządu spółki projektowej Projekty Komercyjne sp. z o.o.

mgr inż. Tomasz Baliński
Inżynier budownictwa z wieloletnim doświadczeniem na budowach. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej Wydziału Budownictwa, Wiceprezes zarządu, założyciel i główny pomysłodawca spółki projektowej Projekty Komercyjne sp. z o.o.